קידום ממומן

חתור למגע עם הלקוח

PPL

Bot/spider

SERP

SEM

שיווק במנועי חיפוש

SEM מייצג שיווק במנועי חיפוש. סוג אחד של SEM הוא תשלום לפי קליק PPC והוא נגזרת של SEM. הדבר החשוב לציין הוא ש SEM הוא בתשלום ו SEO הוא אורגני. SEO לא עולה שקל; אתה לא משלם עבור קישורים או מודעות ממומנות או הצעות על מילות מפתח או מונחי חיפוש כדי למשוך תנועה חזרה לאתר שלך. האתר שלך מופיע באופן אורגני בגלל האיכות של התוכן שלך, את איכות האתרים המקשרים אליו, ושימוש נכון במפות האתר.

מה אנשים אומרים עלינו

חברת SEOGO היתה שם איתי לכל אורך הדרך, ממש עד לדף הראשון!
רועי
אדריכל

שלחו לנו הודעה

קידום אתרים ממומן- מהו? מה יתרונותיו?

כאשר עוסקים בתחום השיווק האינטרנטי בחסות התנהלות מקצועית של טכניקות מקצועיות של קידום אתרים ישנם שני סוגים עקרוניים: הסוג הראשון הוא קידום אתרים אורגני, טבעי- אופטימיזציה למנועי החיפוש- שיטה פופולרית ומקובלת של תהליך ביצוע פעולות שיווקיות באופן של איכות תוכן, ניתוח מילות מפתח ופיזורן, שיפור פרופיל קישורים ולבסוף תיקון שגיאות טכניות כדי לשפר את המיקום בין תוצאות מנוע החיפוש. לעומת זאת, הזן השני שנקשר עם פעולות שיווקיות לתועלת הרחבת קהל הלקוחות הוא קידום אתרים ממומן. אם קידום אורגני הוא תהליך שאורך זמן וריבוי שיטות מגוונות של פעולות שתוצאותיהן נחשפות רק לאחר פרק זמן ממושך, הרי שקידום אתרים ממומן הוא הייצוג ההפוך של האפשרות. באמצעות קידום מסוג זה ניתן למעשה לממן את פרסומו של האתר ולהוביל אותו באופן ישיר ומזורז הישר אל העמוד הראשון של רשימת תוצאות החיפוש. אז מה הרעיון? תמורת סכום כסף שנקבע מראש יקודם האתר על ידי מנועי החיפוש עצמם וידורג ישירות בין התוצאות המובילות, כשהוא מוגדר מלכתחילה כ"מודעה" ( כך הוא גם יסומן לעיני הגולשים). לאחר פרק זמן מסוים של פרסום האתר באחד מפסגות הרשימה של תוצאות החיפוש, נגמר תקציב הפרסום שהוגדר מלכתחילה ואז או שהאתר ייעלם לחלוטין ובבת אחת או שיהיה, כמובן, צורך בביצוע תשלום נוסף עבור הישארותו רלוונטי ופופולרי.

הבחירה בין שני סוגי הטקטיקות חייבת להתקבל אך ורק על ידי צוות מומחה שפועל אצלנו בחברת Seogo.co.il הצוות ישקול את תנאי האתר ומיצובו ההתחלתי, את ייעוד הפרסום ורק אז יכריע, איזו משני סוגי השיטות ראוי לבצע עבור האתר הספציפי- קידום ממומן או קידום אורגני. הייעוץ חייב להיות על בסיס הבנה מקצועית ביותר.
קידום אתרים ממומן המוכר, כאמור, גם כשיטת תשלום עבור מודעת פרסום בעיקר על פי הקלקות הוא אמנם הדרך היעילה ביותר עבור קבלת מיקום בעל נראות ותנועה מרבית ללא צורך בתהליך ממושך ומורכב. ואולם, חשוב לזכור, כי התוצאה ה"מהירה" של הקידום הממומן היא זמנית ותלוית תשלום שנקבע מראש. לאחר סיום מיצוי התשלום, הרי שהמודעה מוסרת באופן מידי. לעומת זאת, קידום אתרים אורגני, טבעי מושתת על עבודה מורכבת שדורשת בהכרח הבנה מקצועית במיוחד, אבל תוצאותיה נשמרות לאורך זמן ואינן תלויות בהכרח בהקלקות ובמדד כניסות הגולשים.

דילוג לתוכן