קידום אורגני

הצלחה בשלבים!

Link building

Metadata

PageRank

Penalty

בניית קישורים בקידום אורגני

בניית קישורים הוא כאשר אתה מרוויח קישורים רלוונטיים ובעלי ערך גבוה בחזרה לאתר שלך. אם אתה בעל בית קפה ומקבל קישור בחזרה מאתר החברה שטוחן לך את הקפה,אז הקישור יהיה יותר רלוונטיים ויקר לעומת, למשל, חנות ספורט שמוכרת כדורים ונותנת לך קישור.

מה אנשים אומרים עלינו

חברת SEOGO היתה שם איתי לכל אורך הדרך, ממש עד לדף הראשון!
רועי
אדריכל

שלחו לנו הודעה

קידום אתרים אורגני, טבעי

 Search Engine Optimization– התאמה לדרישות מנוע החיפוש

בעולם שכולו התפתחות דיגיטלית מהירה- הפכה רשת האינטרנט לאחד ממוקדי הכוח המרכזיים ביותר בתחום הפרסום, המיתוג והשיווק. הבסיס לשיווק אינטרנטי היא הגדלת הנראות ויצירת מודעות חיובית כלפי העסק בקרב ציבור רחב ככל האפשר. הסיטואציה שבה ישנם הרבה מאוד כניסות של התעניינות לאתר, אבל בסופו של דבר מעט מאוד פניות רציניות של לקוחות פוטנציאליים היא המתסכלת ביותר את בעלי העסקים המציעים דרך פלטפורמת האינטרנט את מרכולתם ואת בעלי האתרים האחרים המציעים את שירותיהם המגוונים. איש, איש לפי תחומו מעוניין, כמובן, להזניק את שיעור הרווחים הכלכליים בתום מלאכת הפרסום והמיתוג על ידי מפתח משמעותי הקרוי שיפור יחסי המרה. ככלל כאשר עוסקים בתחום השיווק ובפרט בדרכים אינטרנטיות לביצוע הגדלת הנראות וביסוס ההצלחה הכלכלית עם מיצוי הרחבת קהל הלקוחות הרלוונטיים, שיפור יחסי ההמרה הוא תחום מהותי לשיווק מוצלח. הרעיון הראשוני של אופטימיזציה עבור מנועי חיפוש מושתת על כך שלא די להביא את האתר המקודם למיקום פופולרי בין רשימת תוצאות החיפוש. הגעתו לעמוד הראשון עדיין לא תעשה את העבודה, לולי יתרחש במקביל גם תהליך מקצועי ויעיל של שיפור יחסי המרה. הרי העובדה שהאתר יהיה חשוף לכמה שיותר בני אדם שייכנסו לאתר, אבל לא יממשו את יצירת הקשר הרלוונטית או את הרכישה הצפויה דרכו- אינה מספקת כלל.

כידוע, רשת האינטרנט יצרה מהפכה של ממש בעולם התקשורת. אם בעבר אמצעי התקשורת הקלאסיים: העיתונות הכתובה, התשדירים ברדיו והטלוויזיה המסחרית נחשבו ל"מלכי מדיות הפרסום"- כל אחד בזמנו, הרי שכיום לרשת האינטרנט יש פוטנציאל אדיר ובלתי נתפס בעולם המושגים הללו ליצירת קשר עם המוני בני אדם מכל העולם. מסתבר, כי יחסים אינטראקטיביים מתקיימים בכל שעה ומכל מקום בין בני אדם בכל התחומים: אישי, ציבורי, פוליטי וכמובן מסחרי. מול מיליוני האנשים בעולם מנסות חברות מסחריות למשוך את תשומת הלב שלהם דווקא אליהן ולא אל המתחרים. מיותר לציין, כי התחרות היא עזה ובלתי אפשרית. כך, שהתכנית למנף את הפוטנציאל העסקי הגלום חייבת לעבור דרך מלאכת המחשבת של קידום אתרים. רק באמצעות מבחר טכניקות אפשר להניע את האתר כלפי מעלה בעמודי החיפוש הרלוונטיים וכמובן, להניע את המתעניינים להפוך ללקוחות רווחיים. חברת Seogo.co.il  מתמחה בתחום קידום אתרים אורגני בעולם הדיגיטלי.

דילוג לתוכן