קרוונים מפוארים לטיולים

אחת האפשרויות לצאת לטיול מפנק ומאובזר בקלילות ובפשטות היא לבחור בטיול קרוונים מפנק. כל מה שאתם צריכים לטיול כזה הוא לשכור קרוון מאובזר ויוקרתי שיתאים לטיול שלכם, ויספק לכם את כל התנאים הנדרשים לנוחיות מקסימלית, בלוקיישנים השונים של הטיול. ריכזנו לפניכם כמה טיפים ומידע בנושא.

התאמה לכל שטח ומיקום

אחד היתרונות הבולטים של קרוונים מסוג זה הוא האפשרות להרגיש כמו בבית בנוחות בכל מקום – מדברי, הררי, בקרבת החוף או בקרבה של סביבה עירונית. קרוון מפנק ומאובזר מכיל את כל הציוד שצריך ואת כל הפינוקים. כך למשל עבור אזור מדברי המאופיין בטמפרטורות נמוכות בשעות הלילה תוכלו להנות ממזגן טורבו שכלול בקרוון. עבור אזורים ירוקים כפריים או חניונים תוכלו בקלות לפרוק פינת ישיבה ניידת עם שטיח וצלייה.

ובכל מזג אוויר שבו תטיילו עם קרוונים מפוארים תהנו מהטמפרטורה המתאימה. עבור אזורים קרירים תהנו ממזגן טורבו שיחמם אותכם בצורה מעולה, ועבור אזורים חמים תהנו מיכולת קירור מעולה של המזגן. קרוונים מסוג זה מגיעים בגדלים שונים ויתאימו ליחידים, זוגות ומשפחות – בהתאם לצרכים שלכם.

ציוד ואבזור מפנק

קרוונים מפוארים זמינים בכמה וכמה דגמים, כאשר יש דגמי סוויטה מאוד מפוארים ויש דגמים מפוארים שאינם סוויטה. בקרוון מפואר טיפוסי תמצאו מזגן איכותי, מטבח מאובזר בשלל מכשירי חשמל קומפקטיים ואיכותיים, מזגן אורתופדי, שקעי חשמל זמינים בכל אזור בקרוון, טלוויזיה עם מבחר ערוצים, מקלחת ושירותים מאובזרים, צלייה גדולה, ורמת גימור בלתי מתפשרת.

כיצד בוחרים קרוון שיתאים לכם

על מנת לבחור את הקרוון שיתאים עבורכם חשוב להגדיר מהי כמות הנפשות לקרוון, מהו התקציב ומהם הצרכים שלכם. יש למשל קרוון נגרר המחובר לרכב ויש קרוון ממונע.

ואם קרוונים פחות מדברים אליכם תוכלו לבחור באפשרות ניידות של רכב חשמלי או למשל תוקתוק (ריקשה) כמו גם קלנועית. קיימות אפשרות ניידות רבות כיום אשר מבוססות על מנוע חשמלי ותוכלו בקלות לבחור אחת מהאפשרויות הללו. אם טיול בקרוונים הוא פחות הסטייל שלכם תוכלו לבחור למשל בטיול גלישת שטח עם תוק או ריקשה חשמלית.

 

 

דילוג לתוכן