מה שחשוב לדעת לפני תכנון מטבחים במלונות כפריים

רבים לא יודעים כי הם לא חייבים לגור בכפר על מנת שיהיה להם בית כפרי. לאמיתו של דבר גם אם אתם לא טיפוסים כפריים ואוהבים את העיר בכל ליבכם. גם אם אתם גרים בבית קומות אתם לא צריכים לוותר על החלום שלכם ליהנות ממטבח כפרי.

מאמר זה יתמקד בנושא של תכנון מטבחים במלונות בתל אביב, הנושא של מטבחים במלונות כפריים הוא נושא שרבים נוהגים להתעסק בו בשנים האחרונות. רבים אוהבים את העיצוב הכפרי. מטבח זה מטרתו להחזיר את החמימות של הכפר למה שהיה פעם. במאמר זה תגלו מהם השיקולים השונים בתכנון מטבחים במלונות כפריים.

המקור של העיצוב הכפרי

הייחוד של מטבחים במלונות כפריים הוא שלא מדובר על סגנון רשמי אלא כל אחד יכול לתכנן מטבחים במלונות כפריים כפי ראות עיניו. בעבר כל איכר בנה את המטבח הכפרי לפי חומרי הגלם שהיו מול העיניים ובמילים אחרות הוא הכניס את הטבע הביתה. החיים המודרניים העלימו את הטבע והכניסו חומרי גלם שהם קרים ולא נעימים בכלל. רבים מעוניינים להחזיר את הטעמים וחומרי הגלם אל החיים המודרניים.

הסיבה לכך שאנשים אוהבים מטבחים במלונות כפריים

מטבח כפרי גם יכול להיות במגדלי יוקרה, אחת הסיבות העיקריות שאנשים אוהבים מטבחים במלונות ספא, נעוצה בעובדה שהם רוצים לייצר אצלם בבית את האוירה הכפרית. מטבחים במלונות כפריים עשויים מחומרי גלם מהטבע כמו עץ על כל גווניו, רצפות פרקט, מדפים מיוחדים וארונות עץ מיוחדים. ישנם מטבחים במלונות שהם עשויים מגילופי עץ ומהעבודה אישית ומיוחדת ולכן עם עיצוב זה ניתן יותר לשחק מאשר עם עיצובים אחרים וסגנונות אחרים של מטבחים במלונות.

מטבח כפרי הוא מטבח שמשלב את האדמה ניתן גם לשלב בו צמחי תבלין או צמחי גינה בתוך אדניות מעוצבות בחלונות. פריטים של פעם כמו קומקום שאינו חשמלי והם יכולים להוסיף נופך מיוחד למטבח שלכם.

דלתות פנים

אז כשמדברים על מלונות בצפון, הנושא של דלתות פנים הוא חשוב במיוחד אתם צריכים להחליט מראש אם אתם מעוניינים בדלתות או לא ולבחור את דלתות פנים המתאימות ביותר לסגנון המטבח שלכם.

דילוג לתוכן