הטכנולוגיה שמאחורי עולם החקלאות

עולם החקלאות עבר שינויים עצומים בעשרות השנים האחרונות והוא הרבה יותר מתקדם בכל מה שאתם יכולים לדמיין לעצמכם. אם בעבר התבססנו על עונות השנה ותנאי מזג האוויר בשביל לתכנן את תנאי הגידול, היום אפשר לייצר סביבת גידול מושלמת לכל סוג של גידול שאותו אתם רוצים לזרוע, ולא משנה מה הם תנאי מזג האוויר היום. על בסיס טכנולוגיות כמו גידול הידרופוני המבוסס על מצע סופח לחות ועל מערכת תאורה לגידול צמחים, יש לכם פתרונות לכל בעיה, ואתם בעצם בונים את תנאי הגידול המושלמים בצורה הטובה ביותר.

נורות לד לגידול צמחים – הן העתיד בעולם החקלאות

העתיד של עולם החקלאות הוא נורת לד. לא משנה איך תסתכלו על פני הדברים, נורות לד נותנת פתרונות הרבה יותר נוחים ליצירת חממות מקצועיות. קודם כל משום שיש לכם הרבה יותר יכולת לשלוט על הפצת התאורה כאשר אתם משתמשים במערכת נורות לד לגידול צמחים. בלחיצת כפתור אחת אפשר להגביר את כמות האור או להפחית את כמות האור. אבל מעבר לכך, נורות לד לגידול יוצרות תאורה קבועה. זאת אומרת שהפצת התאורה מתבצעת לאורך כל שעות היממה תוך מינימום פגיעה בצמחים ותוך מתן תמיכה לכל הצרכים של הצמחים. כלומר, גם צמחים רגישים מאוד, יכולים לקבל את כמות האור והחום שהם צריכים לקבל ואתם לא צריכים לפחד שיהיו לכם צמחים מתים בגלל תאורה עודפת.

כל הפתרונות נמצאים בכף ידכם עכשיו

זאת ועוד, לצד מערכת תאורה איכותית ויציבה, תהליך גידול הידרופוני מאפשר לכם גם לשמור על סביבה סופחת לחות ברמה המתאימה לכם. מצע סופח לחות הוא מצע הרבה יותר נוח לגידול, בוודאי בשבועות הראשונים לחייו של צמח. אפשר להנביט את הצמחים שלכם על מצה מיוחד, לדאוג לכך שהם יגדלו בסביבה מבוקרת, ולאחר מכן להעביר אותם לאזורים קצת פחות סגורים כמו החממה שלכם. כאמור, כל זה הוא תוצאה של יצירת סביבת גידול מושלמת שמתאימה לצרכים שלכם וליכולות שלכם, בדיוק כמו שאפשר להשיג בתהליך גידול הידרופוני.

bignews

דילוג לתוכן