האור החשוב ביותר שאתם יכולים לרכוש

רכישת תאורה בעולם החקלאות היא החלטה חשובה מאוד. יש רק שני אלמנטים מרכזיים שיכולים לקבוע האם שתילים בשלבים הראשונים לחייהם יצליחו לשרוד והיא יהפכו להיות שמחים בריאים, והם כמובן כמות האור וכמות המים. ולכן, אם אתם רוצים להצליח ולגדל כמויות גדולות של צמחים לטובת צרכים חקלאיים, ההטמעה של מערכות גידול הידרופוני היא החלטה שמשרתת אתכם לטווח הארוך. לשם כך, אתם חייבים לרכוש מערכת תאורה לגידול צמחים המבוססת על נורות לד ועל מצע סופח לחות, שיכולות לשרת אתכם למשך חודשים ואפילו שנים ארוכות בצורה הטובה ביותר. אבל איך מתבצע תהליך ההתאמה של מערכת גידול הידרופוני בפועל? אנשי המקצוע בתחום אספו בשבילכם את כל המידע שאתם צריכים לגלות במדריך קצר וממוקד מטרה.

התאמת תאורה לגידול צמחים – היא הבסיס לחממה מתפקדת

בשביל להטמיע מערכת גידול הידרופוני אתם צריכים:

  1. לבחור תאורה לגידול צמחים. כאמור, בחירת התאורה לרוב מתבססת על רכישה של נורות לד, וזאת מפני שאלו הן נורות אשר מסוגלות להפיץ אור בכמות קבועה ומספקות לכם את השליטה האולטימטיבית.
  2. בחירה של מצע סופח לחות. בהתאם לסוג הגידול ולצרכי התזונה של הגידולים שלכם, צריך לבחור מצע שנותן את כל התמיכה התזונתית של הצמחים צריכים לקבל.
  3. יצירת חממה סגורה שיש לכם שליטה בה. חשוב לייצר סביבה שבה אתם שולטים בתנאי הגידול, וכך לייצר מערכת מלאכותית שמדמה בצורה הטובה ביותר את תנאי הגידול בעולם אוטופי.

תאורת לד – עוזרת לשלוט על תנאי החשיפה לאור

נורות לד לגידול צמחים הן הבחירה הראשונית של מגדלים רבים שרוצים לייצר מערכות מלאכותיות לגידול צמחים. ועדיין, זה לא אומר שאתם לא צריכים להבין את ההיגיון. נורות לד מספקות בדרך כלל קצב תאורה קבוע וחשיפה קבועה לכמויות אור. וכל זאת תוך שמירה על צריכת חשמל מינימלית ועל מקסימום ניצול של חלל הפנים בשביל לגדל כמה שיותר שתילים. בראייה כלכלית זו היא החלטה שהופכת את תהליך הגידול שלכם לרווחי יותר ומשרתת את האינטרסים שלכם לטווח הארוך.

דילוג לתוכן